Krzysztof Krawczyk

Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej

Krzysztof Krawczyk jest partnerem i szefem warszawskiego biura CVC Capital Partners, jednego z wiodących światowych funduszy z sektora Private Equity.

Krzysztof Krawczyk ma ponad 20-letnie doświadczenie w Private Equity na rynku Europy Środkowej i Wschodniej. Zasiadał w radach nadzorczych wielu spółek zarówno prywatnych, jak i notowanych na giełdzie, z sektorów takich jak telekomunikacja, media, handel detaliczny, produkcja, logistyka, infrastruktura czy opieka medyczna. Przed dołączeniem do CVC, Krzysztof Krawczyk był Partnerem Zarządzającym w Innova Capital - Funduszu Private Equity inwestującym w segmencie średnich przedsiębiorstw w regionie Europy Środkowej. Zdobywał również doświadczenie w polskim funduszu private equity Pioneer Investment, oraz w Daiwa Institute of Research, doradczym oddziale japońskiego banku inwestycyjnego Daiwa.

Krzysztof Krawczyk jest Wiceprezesem Polskiego Stowarzyszenia Inwestorów Kapitałowych. W przeszłości był również współzałożycielem i współprzewodniczącym Komitetu LBO działającym pod auspicjami PSIK.

Krzysztof Krawczyk jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, którą ukończył z wyróżnieniem z tytułem magistra na kierunku Finanse i Bankowość. Ponadto ukończył również Program Menedżerski na Harvard Business School w Bostonie.

W 2014 i 2017 roku otrzymał wyróżnienie Polskiego Stowarzyszenia Inwestorów Kapitałowych w kategorii Osobowość Private Equity.

 
 
 

KALENDARIUM

WIRTUALNA POLSKA HOLDING S.A.

ul. Jutrzenki 137 A
02-231 Warszawa
tel.: +48 22 57 67 900
fax: +48 22 57 67 901

REGON: 016366823
NIP: 5213111513